Home › Zielona herbata efekty

Zielona herbata efekty

Herbatka zielona mieści w sobie niezwykle dużo istotnych składników, które są istotne dla naszego samopoczucia. Są to szczególnie zestawy polinefoli, które posiadają bardzo różne działanie oraz katechiny, będące niezwykle silnymi antyoksydantami. W zestawieniu herbaty zielonej znajdziemy również różnorodne garbniki, aminokwasy, makroelementy, lipidy, alkaloidy, jak i witaminy, takie jak A,B,C,E. Zbawienna moc trunku zmniejsza ryzyko raka, ze względu na obecność silnych przeciwutleniaczy, które są dla naszego DNA chroniąc przed działalnością niepożądanych dla organizmusubstancji kancerogennych. Niezliczone badania wyodrębniły ponadto ochronne działanie najlepszej herbaty przed rakiem skóry.

Zielona herbata jest także antidotum na dłuższe życie.

Według mieszkańców Japonii, spożycie około 8 filiżanek zielonej herbaty każdego dnia przedłuża nasze życie średnio o 3 lata.

Z kolei zaś mieszkańcy Holandii uważają iż picie czterech filiżanek przyczyni się do redukcji zachorowalności na arteriosklerozę. Na dodatek najlepsza herbata działa pozytywnie na poprawę wyglądu skóry. Krem który ma dodatek w postaci zielonej herbaty, opóźni pojawienie się zmarszczek. Dzięki właściwościom antybakteryjnym, będzie idealnym lekiem do pielęgnacji skóry przetłuszczającej się i trądzikowej. Jak można zauważyć zieloną herbatę można spokojnie używać do celów leczniczych. Każdy kto choć spróbował takiej metody leczenia przekona się do bez inwazyjnych metodach leczenia, szczególnie osoby młode..
Autor: Opaska z kokardka

Page top