Home › Ekspresowe odchudzanie

Ekspresowe odchudzanie

Wszyscy pragniemy dobrze prezentować się i zwracać uwagę doskonałą figurą. Myśląc o urlopie i lekkich kreacjach powoli zaczynamy panikować - czy uda nam się zrzucić wagę do chwili słodkiego relaksu na plaży? Ponadto odchudzanie nie konotuje nam się dobrze. Na gwałt rozpoczynamy poszukiwanie prostszych metod – tenże etap może chwilę potrwać. Finalnie, gdy wyczerpiemy wreszcie wszelkie możliwe” 100 % wiarygodne” metody, przykładowo: rewelacyjne wymyślone tabletki, posty kończące się utratą przytomności i szybkim przybraniem na wadze, medycynę alternatywną oraz modły, możemy rozpocząć poszukiwanie prawdziwie dającego efekty rozwiązania dla nas. Co wybrać? Kuracja wstępna, aktywność fizyczna w siłowni + powszednie rozważne żywienie! Brzmi strasznie? Nie ma przesłanki do niepokoju. Przyzwyczajanie do rozpoczętego stylu funkcjonowania pochłonie nam miesiąc- przedstawione dane podają lekarze specjaliści odnosząc się do przeprowadzonych testów.

Choć wydaje się to całkowitą rewolucją, nadal brzmi rozsądniej niźli medycyna alternatywna w dążeniu zatrzymania poczucia głodu, prawda? Oprócz spadku wagi wprowadzając taki harmonogram zwiększymy wydolność organizmu, zmniejszymy predyspozycje na infekcje, podkręcimy siły witalne i wigor oraz cofniemy zegar biologiczny. Wspomniana już wprowadzająca kuracja jest niezwykle ważna. Nie chodzi tylko o niższą kaloryczność przyjmowanych pokarmów, ale także o wytypowanie składników tak, aby podziałały detoksykująco. W tym okresie niezbędne jest przyjmowanie dużej ilości celulozy. Naszym dążeniem jest oczyszczenie układu pokarmowego, w którym przez lata gromadziły się niestrawione pozostałości wysoko przetworzonych produktów, pozostałości antybiotyków i innych szkodliwych substancji, które w formie złogów systematycznie zatrzymują poprawne funkcjonowanie przewodu pokarmowego. W przewodzie pokarmowym statystycznej osoby przebywa ok 5-6 kg takich pozostałości.

Entuzjaści fast foodów i zupek z proszku mogą uzbierać nawet do 15 kg.

Ratunkiem może być albo skomplikowany i niekomfortowy zabieg albo kompletne odtrucie.

Ponadprogramowymi efektami są: poprawa stanu cery, naszej czupryny oraz paznokci.

Kolejnym punktem na ustalonej liście jest sala ćwiczeń.

Należy udać się do takiej, która oprócz dobrych poleceń i najnowszego sprzętu jest w stanie poszczycić się również wysoko wyszkoloną kadrą trenerską.

To właśnie oni powiedzą nam jak wybrać odpowiedni dla naszej kondycji harmonogram ćwiczeń. Nie należy przecież na swoją odpowiedzialność rozpocząć szaleńczej nagonki za wymarzonym odbiciem w lustrze, przez pierwszy tydzień przeforsowując skutecznie mięśnie oraz stawy. Rozsądny i profesjonalny harmonogram powinien brać pod uwagę nasze możliwości fizyczne, ew. choroby i przeciwwskazania lekarskie. Ważne jest aby ustalić co chcemy uzyskać. Czy ma to być przyrost tkanki mięśniowej, odchudzanie czy poprawa całej kondycji organizmu.

Warto też pamiętać, że aktywność fizyczna wspomaga wydzielanie endorfin- a więc naturalnego hormonu szczęścia.

Dobrze przygotowany szkoleniowiec podpowie nam także w jaki sposób rozpisać własny plan żywieniowy i po które witaminy i minerały sięgnąć. Wejście na taki plan nie oznacza z marszu katorżniczej diety, chodzi w tym raczej o zmianę podejścia do sposobu odżywiania.

Na starcie właściwie jest trzymać się jasno określanego harmonogramu w którym precyzyjnie określone są ilości poszczególnych składników które przyjmujemy. Z czasem nauczymy się sami tabeli kaloryczności i wartości odżywczych- będziemy mogli modyfikować naszą dietę w dowolny sposób.

Najważniejszą kwestią nie jest nawet kaloryczność produktów które spożywamy, ale co najważniejsze ich skład , ilości szczególnych składników odżywczych, witamin i minerałów które nam dostarczają.

Choć na starcie wydaje się to dość skomplikowane, z upływem czasu intuicyjnie poznajemy dobroczynne dla naszego zdrowia produkty.

Z dobrze rozpisanym planem odżywiania i harmonogramem aktywności fizycznej zapracujemy na efekty, które prócz spektakularnego ciała zaowocują doskonałą kondycją fizyczną..

Page top