Home › Dlaczego wszyscy chcą mieszkać na południu Pragi?

Dlaczego wszyscy chcą mieszkać na południu Pragi?

Komfortowa lokalizacja apartamentu jest chyba największą bolączką osób, szukających nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje budują się niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy jest wyższa.

Współcześnie jednak stolica jest prześwietnie skomunikowana z tego powodu, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość punktów zielonych i dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takowe mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której często mówiło się w zły sposób. Na prawdę w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata rozpowszechniane legendy nie są już aktualne. Teraz nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo sprzedażą. W tym regionie powstaje bardzo dużo inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają też niskie ceny lokali, które są niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie budynkami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj mnogość szkół a także przedszkoli. Poza tym jest tutaj mnóstwointeresów usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,dlatego mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Autor artykułu: Budowa nowych mieszkań na południu Pragi – zobacz

Page top